DSL02-010SC5
Contact Now
DSL02-010SC5
  • 1
For Use With : High Speed
Product Category : Surge Suppressors
Type : Arrester Surge/Lightning
Package / Case : SOT-23-5
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Series : DSL02
Mounting : SMD/SMT
Voltage Rating : 5 V, 8 V, 10 V
Product : Board Level Protection
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : Surge Suppressors Secondary Prot xDSL 5, 8, 10V 0.5uA